Відгуки про роботу - Список компаній-роботодавців України

Нижче наведено список, що містить чорних роботодавців. Не всі вони звичайно чорні, деякі дуже білі. Чим більше про них залишено відгуків, тим більш об'єктивну думку про них можна сформувати. Слід зазначити, що список сформований таким чином, що спочатку йдуть компанії, додані останніми, тобто з'явилися вони у нас на сайті нещодавно.

Кернел трейд

Основна назва: Кернел трейд
Інші назви: Кернел трейд
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство

art-delight

Основна назва: art-delight
Інші назви: ART-Delight Digital-агентство
Сайт: www.art-delight.com

Опис діяльності: Digital-агентство ART-Delight - це експертна команда, що володіє великим досвідом у сфері розробки веб-сайтів та мобільних додатків, цифрового маркетингу та інших інноваційних рішень. Наша місія полягає в тому, щоб створювати та впроваджувати передові технологічні рішення, які допомагатимуть вашому бізнесу успішно розвиватися в сучасному цифровому середовищі.

Океан трейд

Основна назва: Океан трейд
Інші назви: Океан груп
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Машинобудування та обладнання
Сайт: ocean.biz.ua

Опис діяльності: Харків, Мукачево

Brand Journey

Основна назва: Brand Journey
Інші назви: smm chicago, promotion and advertising
Сфера діяльності: Виробництво та постачання
Сайт: www.brandjourneyus.com
Опис діяльності: Best Marketing Firm In Chicago — We create a customized approach for businesses in various industries which increase sales.

TRANZZO

Основна назва: TRANZZO
Інші назви: TRANZZO
Сайт: tranzzo.com
Опис діяльності: У світі, де цифрові платежі стають нормою, Tranzzo виступає як ваш надійний партнер у забезпеченні безпеки та інновацій.

Основна назва: https://gerborua.shop/
Інші назви: Офіційний інтернет-магазин фабрики GERBOR, BRW - VMK Україна
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Сайт: gerborua.shop
Опис діяльності: Інтернет-магазин gerborua.shop є офіційним представником торгових марок Гербор-Холдинг та ВМК-Україна. Компанія "ГЕРБОР-ХОЛДИНГ" та "ВМК-УКРАЇНА", мають довгу та успішну історію у виробництві та експорті якісних корпусних меблів. З більш ніж 25-річним досвідом вони стали одними із провідних виробників та експортерів не лише в Україні, а й за її межами.

Hasta energy solutions

Основна назва: Hasta energy solutions
Інші назви: Hasta life
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Енергетика
Сайт: hasta.life
Опис діяльності: Компанія Hasta Energy Solutions надає повний комплекс послуг з підбору, проектування, продажу, монтажу та підключення різних енергоефективних систем. Вентиляційне обладнання для всіх типів приміщень, інноваційні технології систем кондиціонування та опалення . Разом з нами Ви знайдете найкращі інженерні рішення для приміщень різного призначення: житлового, офісного, комерційного, промислового та сільськогосподарського. Компанія гарантує поставку лише оригінальної та якісної продукції. Продаж та доставка обладнання здійснюється в максимально короткі терміни по всіх регіонах України. Встановлення...

Swed Trans

Основна назва: Swed Trans
Сфера діяльності: Послуги: Авто/мото: ремонт, навчання, заправки та ін.
Сайт: swed-trans.com
Опис діяльності: SwedTrans - надежный партнер в поиске и покупке автомобилей и другой техники из Швеции. Наша компания специализируется на предоставлении услуг по подбору и доставке шведской автомобильной техники на рынок Украины. Наша команда профессионалов в области логистики и таможенного оформления обеспечивает безопасную и эффективную доставку приобретенных транспортных средств и техники к вам. Мы гарантируем качество предлагаемой продукции, честные цены и профессиональное обслуживание на всех этапах сотрудничества.

Турагенція Join UP!

Основна назва: Турагенція Join UP!
Сфера діяльності: Послуги: Туризм
Сайт: joinup-ukraine.com
Регіон роботи: Одеса

Опис діяльності: Join UP! - турагенція, яка працює онлайн та офлайн, здійснюючи подорожі по всьому світу. Географія подорожей не має меж. Тут можна забронювати будь-який напрямок, вилітаючи з будь-якого міста, на прямих чи стиковочних рейсах. Вильоти на відпочинок з Молдови, Польщі, Румунії, Німеччини, Чехії, Угорщини, Австрії, Англії, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії та інших країн. Також доступні автобусні поїздки на море з багатьох міст України та екскурсійні тури містами Європи. Не забуті круїзи, зимовий лижний відпочинок та організацію весільних турів.

Інститут мікробіологічних досліджень

Основна назва: Інститут мікробіологічних досліджень
Інші назви: IMD
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси

Опис діяльності: Інститут мікробіологічних досліджень — медична лабораторія, що спеціалізується на проведенні мікробіологічних, імунологічних та клініко-діагностичних досліджень.